Optpegas. Гуртова торгівля нижньою білизною, одягом для немовлят та піжамами.

Оптовий постачальник чоловічої і жіночої білизни польських фабрик виробників., білизна, жіноча білизна, чоловіча білизна, труси, трусы, женские трусы, жіночі труси, чоловічі труси боксери, трусы боксеры, одяг для новонароджених, мужские трусы, чоловічі труси, детские трусы, дитяча білизна, польська білизна

Інтернет-магазин складу-гуртівні "Optpegas" пропонує дорослу, дитячу та підліткову білизну польських виробників "DC", "Redo", "C+3", а також продукцію українського виробника одягу для новонароджених ТМ "Гномик".

На складі представлено великий асортимент моделей білизни для жінок різних розмірів та типів фігури. Жіночі трусики виготовлені з якісного та м'якого модалу. Модал - це модернізоване віскозне прядильне волокно, яке виробляється з целюлози. В порівнянні з бавовною, тканина модал залишається м'якою після прання, має м'який блиск. Такнина модал вирізняється м'якістю та ніжністю, не втрачає пружності, комфортна в носінні, зберігає всі свої властивості після багатьох циклів прання.

Чоловіча нижня білизна представлена у нас польськими виробниками у різноманітних моделях та кольоровій гаммі. Чоловічі боксерки виготовлені з високоякісної бавовни та модалу. Усі моделі мають вільний та зручний крій.

Інтернет-магазин складу-гуртівні "Optpegas" працює з 2007 року. Ми постійно розвиваємось та відповідаємо за якість наших товарів. Асортимент постійно доповнюється сучасними трендовими моделями, котрі ми пропонуємо для наших оптових партнерів в Україні.